بستن
FA EN AR RU FR CHI

بازگشت به صفحه کامل
« بازگشت

ثبت نام خوابگاه برای تابستان ۹۷ (ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی)

ثبت نام خوابگاه برای تابستان ۹۷ (ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی)


ثبت نام خوابگاه برای تابستان ۹۷ (ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی)

به اطلاع  می رساند دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در تابستان سال تحصیلی ۹۷- ۹۶ قصد سکونت در خوابگاه های دانشجویی را دارند می توانند از تاریخ  ۹۷/۳/۲۰ تا تاریخ ۹۷/۳/۲۳  از طریق سامانه خدمات الکترونیک معاونت دانشجویی دانشگاه گیلان http://stu.guilan.ac.ir به روش زیر اقدام نمایند: نحوه ثبت نام:
  • معرفی دانشجویان متقاضی به صورت لیست(اکسل) با جزئیات دقیق دانشجو(نام و نام خانوادگی، شماره دانشجوئی، شماره همراه، رشته، شماره ملی) از سوی دانشکده ها تا تاریخ ۱۹/۰۳/۹۷ به این حوزه.
  • ثبت نام دانشجویان در سامانه اعلام شده به صورت کامل در بازه زمانی ۲۰ خرداد تا ۲۳ خرداد
  • دانشجویان گرامی جهت درخواست خوابگاه پس از ورود به سامانه خدمات الکترونیک معاونت دانشجویی گزینه (( درخواست خوابگاه برای ترم تابستان)) را از منوی سمت راست را انتخاب نمایند.
  • مبلغ اجاره بهای تابستان را از طریق سامانه پرداخت آنلاین دانشگاه گیلان ، انتخاب حوزه معاونت دانشجویی و سپس انتخاب آیتم (خوابگاه دانشجویی) پرداخت نمایند. ویک برگ از فیش الکترونیکی را پرینت گرفته و جهت ارائه به اداره خوابگاه ها نزد خود نگهدارند.
  • مبالغ واریزی برای خوابگاه میرزا کوچک خان : مبلغ  ۱۱۷۴۰۰۰ ریال
                          برای خوابگاه بنت الهدی: مبلغ  ۱۰۲۱۰۰۰ ریال می باشد.
  • مدارک موردنیاز:
  • اسکن و ارسال فیش پرداختی در زمان ثبت نام
  • اسکن و ارسال پرینت انتخاب واحد یا گواهی از مدیریت آموزش دانشکده علوم ریاضی ( فرم درخواست خوابگاه  تابستان1397 ).
  توجه:
  • مدت اسکان از ۱۵ تیر ماه لغایت ۳۱ مرداد ماه ۹۶ می باشد.
  • محل اسکان:
 برای دانشجویان دختر مجتمع خوابگاه بنت الهدی            بلوک ۳  و خوابگاه کوثر برای دانشجویان پسر مجتمع خوابگاه میرزا کوچک خان    بلوک ۷  تذکر: الف- درصورت انصراف از دریافت خوابگاه مبالغ واریزی قابل استرداد نمی باشد. ب- به دانشجویانی که بابت اجاره بهای خوابگاه به صندوق رفاه بدهکار هستند اجازه ثبت نام داده نخواهد شد. ج- به دلیل آماده سازی خوابگاه ها برای سال تحصیلی آینده در شهریور ماه ۹۷             (تعمیرات ، سمپاشی و نظافت) دانشجویان می بایست حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۵/۹۷ نسبت به تخلیه اتاق و تسویه حساب با مسئول خوابگاه اقدام نمایند.  لذا امکان تمدید سکونت در شهریور ماه به هیچ وجه مقدور نمی باشد . ضمناً آن دسته از دانشجویانی که در شهریورماه نیاز به خوابگاه دارند می توانند با مراجعه به خوابگاه های غیردولتی از امکانات آن خوابگاه ها برای مدت باقیمانده استفاده نمایند. د- پس از بررسی درخواست ها و اعلام اسامی، تعیین اتاق و هم اتاقی با هماهنگی مسئولین خوابگاه ها انجام خواهد شد. ر-الویت اسکان با دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ساکن خوابگاه بوده اند خواهد بود.   در زمان مراجعه به خوابگاه ارائه اصل فیش واریزی الزامی می باشد.